• Przyjaciel szkoły

• Od roku szkolnego 2002/2003 Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej Nr 9 przyznaje medal pamiątkowy "Przyjaciel Szkoły" osobom i instytucjom szczególnie zasłużonym w działaniach na rzecz szkoły.

• REGULAMIN  PRZYZNAWANIA  MEDALU  PAMIĄTKOWEGO
        „PRZYJACIEL SZKOŁY”

1. Medal można przyznać osobie niebędącej czynnym pracownikiem Szkoły Podstawowej Nr 9 w Poznaniu, której znaczne zaangażowanie w działaniach na rzecz szkoły w istotny sposób wpłynęło na podwyższenie jakości pracy szkoły, poprawę bazy materialnej oraz tworzenie pozytywnego wizerunku szkoły w środowisku.
        2. Wnioski o przyznanie medalu „Przyjaciel Szkoły” wraz z uzasadnieniem mogą składać przedstawiciele wszystkich organów szkoły (Dyrekcja, Rada Rodziców, Rada Pedagogiczna, Samorząd Uczniowski).
        3. Medal przyznaje Rada Pedagogiczna.
        4. Medal pamiątkowy „Przyjaciel Szkoły” wręcza się podczas uroczystości Dnia Patrona Szkoły.
        5. Medal odlewa się z brązu wg załączonego wzoru, a wręczany jest wraz z pismem skierowanym do osoby wyróżnionej.

Regulamin obowiązuje od roku szkolnego 2002/2003.

• Nagłówek