• Wirtualne Mam Talent!

• No dobrze, pandemia pandemią, jeśli już musi tak uparcie trwać, to niech sobie jest, ale nie pozwolimy, by pokrzyżowała nam wszystkie plany i zwyczaje.

A końcówka roku to już od trzech lat moment, kiedy szkolna aula była cichym świadkiem wielu niezwykłych momentów, gdy uczniowie odważnie stawali na scenie i pokazywali światu, co potrafią.

Mieliśmy niezapomniane pokazy mumbel rapu, tańce, hulanki, swawole, słyszeliśmy wzruszający śpiew, oglądaliśmy pokazy gimnastyczne i sztuczki-magiczki z kostką Rubika. Słowem - prawdziwy przekrój talentów.

Nie zamierzamy z tego rezygnować i ogłaszamy nabór filmów do Festiwalu Mam Talent! I pragniemy tak nieśmiało zwrócić uwagę na to, jakie możliwości daje nam ten przymusowy domowy pitstop - przecież w szkole trudno byłoby pokazać, jak fenomenalnie przechodzisz misję w grze albo ją programujesz, prawda? A tu ciach, nagrywasz film i nam go wysyłasz. Boisz się występu na żywo? No to proszę, nagraj film ze spokojem i komfortem w domowym zaciszu. Boisz się pomyłki? Tu masz nieskończenie wiele podejść. Jesteś mistrzynią w malowaniu paznokci, robisz je mamie, tacie (no dobra, żartujemy), siostrze i babci? Pokaż nam to, bo dlaczego nie?

No, nie daj się dłużej namawiać! Łap za telefon i szukaj odpowiedniego kadru! A już niebawem nasza zapowiedź - trzymajcie się mocno, bo ten trailer wyrwie Was z foteli!