• Drzwi Otwarte - 15.04.2024

• Czy potrafisz wytresować pszczoły?
            • A może chcesz poznać tajniki fizyki?
            • Zobaczyć, czy pokonasz wszystkie przeszkody?
            • Zdobyć moce wypalania w drewnie?

Przyjdź do nas! 15 kwietnia, w godzinach od 18.00 do 19.00, będziecie mogli zwiedzieć moją szkołę, załatwiłem dla Was Drzwi Otwarte. Czy odważysz się zdobyć Potworne Odznaczenie?

Do zobaczenia!

• Nabór do klas I

• 7-letnie (urodzone od stycznia do grudnia 2017 r.), objęte obowiązkiem szkolnym,
            • 6-letnie (urodzone od stycznia do grudnia 2018 r.), zgodnie z wolą rodziców, jeżeli dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego w poprzednim roku szkolnym, albo posiada opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

Do klasy I bez przeprowadzania postepowania rekrutacyjnego przyjmowane są dzieci:

• zamieszkałe w obwodzie szkoły – na podstawie zgłoszenia rodziców,
            • które w roku szkolnym 2023/2024 realizują obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne w oddziale przedszkolnym w tej szkole podstawowej, którą wskazał im organ prowadzący, czyli Prezydent Miasta Poznania.

Jeżeli zamierzacie Państwo zapisać dziecko do szkoły obwodowej należy wypełnić zgłoszenie w terminach określonych w harmonogramie. Złożenie zgłoszenia w szkole obwodowej jest równoznaczne z przyjęciem do niej dziecka.

Tu znajdziecie Państwo pełny informator dla rodziców w sprawie naboru do klas I: https://tiny.pl/drdqz