7-letnie (urodzone od stycznia do grudnia 2017 r.), objęte obowiązkiem szkolnym,
        6-le
        • W szkole na rowerze albo hulajnodze? Dlaczego nie!

• 12.10.2020
        • Długo nie trzeba było ich namawiać. Na rowery wsiadali dziarsko, jeszcze szybciej ruszali, chcąc robić Tokio drift niczym w "Szybkich i wściekłych", ale hola, hola, tak to każdy potrafi, a my tu mamy miasteczko ruchu drogowego i będziemy się uczyć, jak jeździć bezpiecznie i zgodnie z przepisami i to jest dopiero godne wyzwanie!

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

• 26.08.2020
        • Każda z klas przychodzi na wskazaną godzinę i zostanie zabrana przez nauczyciela do swojej sali. Prosimy o zwrócenie uwagi na wejście, do którego powinni kierować się uczniowie i uczennice.

WAŻNE - uczniowie i uczennice zobowiązani są do przyjścia w maseczkach! 😷

Wejście tylne - wejście od strony boiska przy rzędzie tui.

• Zwrot podręczników, sprzętu elektronicznego oraz kluczyków do szafek - WAŻNE!

• 12.06.2020
        • Najbliższy tydzień to czas zwrotu podręczników, wypożyczonego ze szkoły sprzętu elektronicznego oraz zdawania kluczyków od szafek - poniżej jego harmonogram.

📌 Prosimy pamiętać o środkach ostrożności związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa! 😷

📌 Zwroty przyjmowane są przy poczekalni - wejście do szkoły od ulicy Calliera.

• Wirtualne Mam Talent!

• 11.05.2020
        • No dobrze, pandemia pandemią, jeśli już musi tak uparcie trwać, to niech sobie jest, ale nie pozwolimy, by pokrzyżowała nam wszystkie plany i zwyczaje.

A końcówka roku to już od trzech lat moment, kiedy szkolna aula była cichym świadkiem wielu niezwykłych momentów, gdy uczniowie odważnie stawali na scenie i pokazywali światu, co potrafią.

• Informacje dotyczące organizacji pracy w dniach 11-24. marca

• 11.03.2020
        • 1. W związku z przerwą w zajęciach nauczyciele będą kontaktować się z Państwem lub Państwa dziećmi poprzez dziennik elektroniczny Librus. Celem kontaktu będzie podawanie zadań, jakie powinni wykonać uczniowie. Nauczyciele będą również udzielali wsparcia w przypadku problemów z ich wykonaniem. Wyczekujcie więc Państwo informacji. Prosimy o zadbanie, by czas ten spędzić w domu - spokojnie i owocnie.

• Zawieszenie zajęć + informacja o posiłkach

• 11.03.2020
        • Szanowni Państwo,

zgodnie z informacjami, które otrzymali Państwo za pośrednictwem dziennika elektronicznego, od 11 do 24 marca 2020 r. wszystkie zajęcia dydaktyczne i opiekuńczo-wychowawcze są zawieszone (nie pracuje świetlica i oddział przedszkolny).

Informacja dla korzystających z posiłków na terenie szkoły: śniadania i obiady będą wydawane na wynos w godzinach od 11.00 do 14.00 przy wejściu do kuchni od strony boiska.

• Nowy Klub

• 03.03.2020
        • Znacie te wszystkie popularne programy jak "Nasz nowy dom" albo "Dom nie do poznania", prawda? Schemat programu jest prosty - wielka ekipa remontowo-budowlana razem z charyzmatyczną prowadzącą (jakaś pani Dowbor albo pani Szelągowska) odnajdują rodzinę, której największym marzeniem jest nowy dom. Rodzina wyprawiana jest na krótki wyjazd, podczas którego ich lokum zmienia się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Po powrocie leją się ich łzy czyste, rzęsiste. W tych łzach tonie rodzina i widzowie, czasem nawet prowadząca na chwilę zapomni o swej charyzmie i otrze rękawem (oczywiście ukradkiem ten moment złapie kamera) łzę wzruszenia. No i niby można szukać takich historii w telewizji, skacząc po programach, ale po co, skoro mamy taką (a nawet lepszą) tu, u nas?

• Dlaczego nasza szkoła jest świetna?

• Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej szkole!

Przekonaj się, oglądając film stworzony przez naszych uczniów!

• DYREKCJA

Dyrektor szkoły: mgr Ewelina Napierała